Děkujeme ať jste byli 23. 9. 2006 s námi fyzicky, nebo v duchu. Děkujeme za pomoc s praktickými přípravami, děkujeme i za krásné dárky. Jako upomínku přikládáme, jak naši svatbu viděly čtyři oči našich kamarádů. Dvě oči patří Janu Hejcmanovi a dvě Václavu Jiřičkovi. / Danke dass Sie am 23. 9. 2006 mit uns entweder physisch oder auch im Geist waren. Danke für praktische Hilfe, danke für schöne Geschenke. Wie eine Erinnerung anlegen wir, wie unseres Hochzeit vier Augen von unseren Freunden gesehen haben. Zwei gehören an Jan Hejcman und zwei an Václav Jiřička.

 

Galerie je rozdělená do 4 částí. Každá část pak obsahuje menší galerii s nejlepšími obrázky a větší galerii s obrázky, na kterých se najdou určitě všichni, kteří byli alespoň chvilku s námi. / Die Gallerie wird in 4 Teile verteilt. Jedes Teil enthielt dann die Gallerie mit besten Fotos und Galerie mit allen Fotos für die, die genug Geduld haben.

Mezi obrázky se lze pohybovat s pomocí šipek <- doleva a doprava -> na klávesnici. Pokud se Vám obrázky zdají příliš malé, většího zvětšení dosáhnete stiskem F11 na klávesnici. Každý snímek je také možné zobrazit i v originální velikosti poklepáním na odkaz "Zoom"/nebo na obrázek samotný. Pokud by Váš počítač měl problém s otevřením galerie s nejlepšími snímky (využívá Flash a obsahuje hudbu), zkuste galerii se všemi snímky, která je technologicky méně náročná a nevyžaduje tolik paměti. / Die Bewegung zwischen Bilder ist möglich via <- und -> an der Tastatur. Wenn die Bilder zu klein sind, können Sie sie vergrössern via F11. Jedes Bild können Sie auch in Originalgrösse sehen, wenn Sie auf "Zoom" klicken. Wenn Ihrer web-browser mit Öffnug einer von den Gallerien mit besten Fotos Problem hat (die Galllerien benutzen Macromedia Flash und spielen auch Musik), versuchen Sie die Gallerie mit allen Fotos, die weniger technologisch kompliziert ist und verbraucht nicht so viel Speicher.

 

Jak náš Den viděla naše kamarádka Tereza Krobová, si můžete přečíst v následující glose. Sloupek vyšel v čísle 41/2006 časopisu Vlasta.

 

Dárek, který jsme připravili pro Rodiče, využila jen půlka z nich. Díky tomu ale můžeme ukázat i následující obrázky ze společného letu nad severním kouskem středních Čech. / Nur eine Hälfte Den Eltern hat unseres Geschenk benutzt. Deswegen können wir aber zeigen folgenden Bilder aus dem gemeinsamen Flug über den Nordteil des Mittelböhmens.

 

Oznámení které bylo na tomto místě původně, naleznete zde. / Die Bekanntmachung, die auf diesem Ort ursprünglich stand, finden Sie hier.

 

Zárodek Josefova FotoBlogu naleznete na následujícím odkazu. / Embryo von Josef's FotoBlog finden Sie hier.

Eva a Josef Nožičkovi

Na Vysočanských vinicích 824/8

190 00 Praha 9 – Vysočany

Česká republika

Tel. +420 286 583 976

E-mail: nozicky@quick.cz

http://nojo.aquasoft.cz/

 

Galerie, které jsou součástí teto webové stránky byly vytvořeny s pomocí nástrojů Porta od Mikkela Stegmanna a SimpleViewer od Felixe Turnera z Airtight Interactive.